תנאים ואחריות

עוסק מורשה 029686540 רוצה להפנות את תשומת לב לקוחותיה והמתעניינים בשרותיה לכלל.

כללי

סקי  וי.אי.פי משמשת כמקשרת ומתווכת בלבד בין הלקוחות  לבין מפעילי וספקי השירותים השונים כגון: חברות תעופה, בתי מלון, מלונות דירות, בעלי דירות מדריכים מקומיים, חברות וחנויות להשכרת ציוד, תחבורה ואוטובוסים. להל"ן ספקי השירותים .כתוצאה מכך, אין סקי וי.אי.פי אחראית בכל צורה שהיא לשירותים השונים לרבות תקלות, שיבושים, עיכובים ונזקים אחרים אשר עלולים להיגרם מאי ביצוע ו/או ביצוע חלקי ו/או ביצוע לקוי, של שירות כלשהו המוצע באמצעות סקי וי.אי.פי על ידי מפעילי וספקי השירותים או מי מטעמם. כמו כן עניינים של כוח עליון לרבות מצב השלג, פתיחת מעליות ומסלולים, או שירותים אחרים הניתנים באתר הסקי אינם באחריותה בכלל.

שינוי או ביטול של מועד הטיסה הוא באחריות  חברת התעופה בלבד  על הנוסע לבדוק זאת ולוודא שלא חל שינוי בטיסתו. כל התשלומים נעשים ישירות מול: חברות התעופה,מלונות,ציוד סקי, סקי פס והעברות בכל הצורות לאתר. סקי .וי.אי.פי תגבה רק את עמלת הטיפול שלה עבור נוסע. שאר התשלומים יועברו ישירות לספקים השונים.

דמי ביטול ושינוי חבילה – כל שינוי בחבילת הסקי הכולל שינוי תאריך לאחר שבוצעה הזמנה של מלון/כרטיס טיסה/ציוד סקי/העברות /הדרכה/סקי-פס, כפוף לתנאי השינוי הספציפיים של כל ספק וספק . אין לסקי וי.אי.פי שום אחריות-יכולת להשפיע על הנזק שנגרם ללקוח כתוצאה מהשינוי.

על הלקוח/ה למסור נתוני אמת לרבות שמם באנגלית כפי שמצוין בדרכון גילו האמיתי .במידה ואחד מהפרטים שמסר יהיו שגויים וכתוצאה מכך הוא יינזק לאחר ביצוע ההזמנה, כל האחריות תהיה על הלקוח.

על הנוסע לבדוק את תנאי הכניסה לכל מדינה אשר יבחר לנסוע אליה . במידה ויחול שינוי בתנאי הכניסה אל אותה מדינה. יחולו  על הנסיעה כל התנאים של  כוח  עליון.

סקי וי.אי.פי ממליצה לכל נוסע/ת לרכוש לעצמו ביטוח נסיעות מקיף עם הרחבה ספציפית לסקי.על הנוסעים לעקוב מהן שעות התייצבות לטיסה ומועד כניסה לבית המלון ולפעול לפי ההנחיות.

מס מקומי – יש לזכור שברוב מדינות אירופה חל מס עירוני מקומי שאיננו נכלל בהצעת המחיר למלון והוא יגבה ע"י המלון במקום בלבד. מס זה משתנה בין עיר לעיר.

הדרכות סקי – סקי וי.אי.פי מתווכחת בין  לקוח/ה לבין בתי ספר לסקי. יש להתייצב רבע שעה לפני תחילת השיעור במקום שנקבע לכם. זמן השיעור מתחיל על פי מועד שנקבע.

שערי מטבע- ידוע ללקוח/ה ששערי המטבע יורו/דולר/לירה סטרלינג משתנה  מעת לעת מול השקל.כל החיובים הנעשים ע"י הספקים השונים במטבע חוץ הן באחריותן הבלעדית בלבד.

כל הפרסומים לרבות המחירים הנעשים ע"י סקי וי.אי.פי הן על סמך ניסיון בלבד. המחירים הסופיים נקבעים ע"י ספקי השירות בלבד לאור שינויים וביקושים למוצריהם.

אין לסקי וי.אי.פי שום יכולת לקבוע או להשפיע על המחירים המוצעים ע"י ספקי השירות.

סקי וי.אי.פי הוא גוף מתווך בלבד בתחום תיירות סקי.

לכל עניין ומחלוקת בין הצדדים  בתי המשפט בתל-אביב ומדינת ישראל הן  הסמכות הבלעדית לפתרון מחלוקות. 

 ©  כל הזכויות שמורות ל - SKI VIP  2024 נבנה ע"י ifrum.net
התחלת התכתבות
1
צריכים עזרה?
היי, לחצו כאן לשליחת הודעת וואטסאפ
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram